This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Naantali Kirkkopuistoon
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Naantali Kirkkopuistoon
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nuolemo
Lähtöaika oli
07:28
5043
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
07:29
5040
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
07:29
5038
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
07:30
5036
Piispalantie
Lähtöaika oli
07:31
5034
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
07:32
5028
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
07:33
5026
Hyvättylä
Lähtöaika oli
07:34
5024
Lieto
Lähtöaika oli
07:34
5022
Kirkkotie
Lähtöaika oli
07:35
5020
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
07:35
5018
Vieru
Lähtöaika oli
07:36
5016
Krinttilä
Lähtöaika oli
07:36
5014
Sillilä
Lähtöaika oli
07:37
5012
Loukinainen
Lähtöaika oli
07:38
5010
Nenämäki
Lähtöaika oli
07:39
5008
Hakkinen
Lähtöaika oli
07:39
5006
Vanhalinna
Lähtöaika oli
07:40
5004
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
07:41
5002
Tammi
Lähtöaika oli
07:42
6118
Ravattula
Lähtöaika oli
07:42
6116
Kausela
Lähtöaika oli
07:43
6114
Jaanintie
Lähtöaika oli
07:45
1642
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
07:46
1640
Halistentie
Lähtöaika oli
07:48
1332
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
07:48
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
07:49
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
07:50
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
07:52
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:53
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:55
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
08:00
1901
Puutori
Lähtöaika oli
08:01
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:03
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
08:04
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
08:04
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
08:05
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
08:07
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
08:09
475
Markulantie
Lähtöaika oli
08:09
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
08:10
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
08:12
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
08:12
779
Huhko
Lähtöaika oli
08:14
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
08:15
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
08:17
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
08:18
2009
Varppee
Lähtöaika oli
08:18
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
08:18
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
08:19
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
08:20
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
08:21
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
08:21
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
08:22
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
08:23
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
08:25
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
08:25
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
08:27
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
08:28
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
08:29
3005
Ruona
Lähtöaika oli
08:29
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
08:30
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
08:30
3011
Naantali
Lähtöaika oli
08:32
3018