This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kirkkopuisto B
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
05:46
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
05:47
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
05:47
3010
Ruona
Lähtöaika oli
05:48
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
05:49
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
05:50
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
05:51
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
05:52
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
05:52
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
05:54
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
05:55
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
05:56
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
05:57
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
05:57
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
05:58
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
05:59
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
06:00
2014
Varppee
Lähtöaika oli
06:00
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
06:01
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
06:01
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
06:02
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
06:04
2004
Huhko
Lähtöaika oli
06:05
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
06:06
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
06:08
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
06:08
782
Markulantie
Lähtöaika oli
06:09
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
06:09
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
06:11
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
06:11
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
06:12
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
06:13
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:14
41
Puutori
Lähtöaika oli
06:16
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
06:20
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:21
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:22
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
06:23
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
06:24
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
06:24
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
06:25
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
06:25
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
06:25
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
06:27
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
06:27
1641
Kausela
Lähtöaika oli
06:29
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
06:30
6115
Tammi
Lähtöaika oli
06:31
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
06:31
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
06:32
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
06:32
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
06:33
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
06:34
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
06:34
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
06:35
5013
Vieru
Lähtöaika oli
06:35
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
06:36
5017
Lieto
Lähtöaika oli
06:36
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
06:37
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
06:37
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
06:38
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
06:41
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
06:42
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
06:43
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
06:43
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
06:45
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
06:46
5043