This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kirkkopuisto B
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
14:45
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
14:46
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
14:46
3010
Ruona
Lähtöaika oli
14:47
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
14:48
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
14:49
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
14:50
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
14:51
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
14:51
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
14:53
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
14:54
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
14:55
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
14:56
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
14:56
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
14:57
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
14:58
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
14:59
2014
Varppee
Lähtöaika oli
14:59
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
15:00
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
15:00
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
15:01
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
15:03
2004
Huhko
Lähtöaika oli
15:04
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
15:05
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
15:07
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
15:07
782
Markulantie
Lähtöaika oli
15:08
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
15:09
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
15:10
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
15:11
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
15:12
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
15:13
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:15
41
Puutori
Lähtöaika oli
15:17
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
15:21
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
15:22
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:23
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
15:24
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
15:26
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
15:27
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
15:27
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
15:28
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
15:28
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
15:30
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
15:31
1641
Kausela
Lähtöaika oli
15:33
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
15:34
6115
Tammi
Lähtöaika oli
15:35
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
15:36
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
15:37
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
15:38
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
15:39
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
15:40
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
15:40
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
15:42
5013
Vieru
Lähtöaika oli
15:42
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
15:43
5017
Lieto
Lähtöaika oli
15:44
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
15:45
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
15:46
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
15:47
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
15:49
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
15:50
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
15:51
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
15:52
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
15:53
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
15:55
5043