This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
18:23
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
18:23
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
18:24
3010
Ruona
Lähtöaika oli
18:24
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
18:25
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
18:26
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
18:27
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
18:28
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
18:29
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
18:30
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
18:31
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
18:32
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
18:33
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
18:33
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
18:34
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
18:35
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
18:36
2014
Varppee
Lähtöaika oli
18:36
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
18:37
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
18:37
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
18:38
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
18:39
2004
Huhko
Lähtöaika oli
18:40
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
18:41
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
18:43
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
18:43
782
Markulantie
Lähtöaika oli
18:44
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
18:44
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
18:46
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
18:46
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
18:47
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
18:48
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:49
41
Puutori
Lähtöaika oli
18:51
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
18:55
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
18:56
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:57
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
18:58
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
18:59
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
18:59
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
18:59
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
19:00
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
19:00
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
19:02
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
19:02
1641
Kausela
Lähtöaika oli
19:03
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
19:04
6115
Tammi
Lähtöaika oli
19:05
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
19:06
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
19:07
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
19:07
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
19:08
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
19:09
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
19:10
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
19:10
5013
Vieru
Lähtöaika oli
19:11
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
19:12
5017
Lieto
Lähtöaika oli
19:13
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
19:13
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
19:14
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
19:15
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
19:16
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
19:17
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
19:18
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
19:19
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
19:20
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
19:21
5043