This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
16:21
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
16:22
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
16:22
3010
Ruona
Lähtöaika oli
16:23
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
16:24
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
16:25
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
16:26
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
16:27
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
16:27
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
16:29
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
16:30
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
16:31
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
16:32
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
16:32
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
16:33
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
16:34
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
16:35
2014
Varppee
Lähtöaika oli
16:35
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
16:36
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
16:36
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
16:37
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
16:38
2004
Huhko
Lähtöaika oli
16:39
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
16:40
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
16:42
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
16:42
782
Markulantie
Lähtöaika oli
16:43
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
16:44
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
16:45
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
16:46
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
16:47
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:48
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:49
41
Puutori
Lähtöaika oli
16:51
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
16:55
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:56
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:57
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:58
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:59
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
17:00
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
17:00
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
17:01
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
17:01
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
17:03
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
17:03
1641
Kausela
Lähtöaika oli
17:05
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
17:06
6115
Tammi
Lähtöaika oli
17:07
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
17:08
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
17:09
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
17:09
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
17:10
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
17:11
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
17:11
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
17:12
5013
Vieru
Lähtöaika oli
17:13
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
17:13
5017
Lieto
Lähtöaika oli
17:14
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
17:15
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
17:16
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
17:17
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
17:19
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
17:21
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
17:22
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
17:23
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
17:24
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
17:26
5043