This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
15:41
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
15:42
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
15:42
3010
Ruona
Lähtöaika oli
15:43
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
15:44
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
15:45
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
15:46
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
15:47
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
15:47
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
15:49
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
15:50
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
15:51
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
15:52
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
15:52
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
15:53
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
15:54
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
15:55
2014
Varppee
Lähtöaika oli
15:55
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
15:56
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
15:56
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
15:57
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
15:58
2004
Huhko
Lähtöaika oli
15:59
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
16:00
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
16:02
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
16:02
782
Markulantie
Lähtöaika oli
16:03
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
16:04
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
16:05
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
16:06
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
16:07
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:08
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:09
41
Puutori
Lähtöaika oli
16:11
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
16:15
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:16
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
16:17
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
16:18
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
16:19
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
16:20
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
16:20
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
16:21
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
16:21
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
16:23
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
16:23
1641
Kausela
Lähtöaika oli
16:25
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
16:26
6115
Tammi
Lähtöaika oli
16:27
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
16:28
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
16:29
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
16:29
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
16:30
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
16:31
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
16:31
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
16:32
5013
Vieru
Lähtöaika oli
16:33
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
16:33
5017
Lieto
Lähtöaika oli
16:34
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
16:35
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
16:36
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:37
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
16:39
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
16:41
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
16:42
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
16:43
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
16:44
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
16:46
5043