This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
15:10
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
15:11
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
15:11
3010
Ruona
Lähtöaika oli
15:12
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
15:13
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
15:14
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
15:15
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
15:16
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
15:16
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
15:18
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
15:19
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
15:20
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
15:21
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
15:21
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
15:22
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
15:23
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
15:24
2014
Varppee
Lähtöaika oli
15:24
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
15:25
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
15:25
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
15:26
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
15:28
2004
Huhko
Lähtöaika oli
15:29
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
15:30
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
15:32
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
15:32
782
Markulantie
Lähtöaika oli
15:33
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
15:34
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
15:35
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
15:36
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
15:37
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
15:38
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
15:39
41
Puutori
Lähtöaika oli
15:41
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
15:45
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
15:46
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
15:47
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
15:48
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
15:49
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
15:50
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
15:50
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
15:51
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
15:51
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
15:53
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
15:53
1641
Kausela
Lähtöaika oli
15:55
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
15:56
6115
Tammi
Lähtöaika oli
15:57
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
15:58
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
15:59
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
15:59
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
16:00
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
16:01
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
16:01
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
16:02
5013
Vieru
Lähtöaika oli
16:03
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
16:03
5017
Lieto
Lähtöaika oli
16:04
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
16:05
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
16:06
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
16:07
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
16:10
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
16:12
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
16:13
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
16:14
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
16:16
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
16:18
5043