This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
14:08
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
14:09
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
14:09
3010
Ruona
Lähtöaika oli
14:10
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
14:11
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
14:12
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
14:13
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
14:14
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
14:14
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
14:16
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
14:17
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
14:18
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
14:19
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
14:19
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
14:20
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
14:21
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
14:22
2014
Varppee
Lähtöaika oli
14:22
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
14:23
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
14:23
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
14:24
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
14:26
2004
Huhko
Lähtöaika oli
14:27
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
14:28
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
14:30
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
14:30
782
Markulantie
Lähtöaika oli
14:31
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
14:32
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
14:34
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
14:35
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
14:36
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
14:37
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:39
41
Puutori
Lähtöaika oli
14:40
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
14:45
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:46
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:47
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:48
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
14:49
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
14:50
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
14:50
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
14:51
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
14:52
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
14:54
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
14:54
1641
Kausela
Lähtöaika oli
14:56
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
14:57
6115
Tammi
Lähtöaika oli
14:59
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
15:00
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
15:00
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
15:01
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
15:02
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
15:03
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
15:03
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
15:04
5013
Vieru
Lähtöaika oli
15:05
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
15:06
5017
Lieto
Lähtöaika oli
15:07
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
15:07
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
15:08
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
15:09
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
15:11
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
15:13
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
15:14
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
15:14
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
15:15
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
15:17
5043