This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
12:37
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
12:38
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
12:38
3010
Ruona
Lähtöaika oli
12:39
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
12:40
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
12:41
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
12:42
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
12:43
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
12:43
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
12:45
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
12:46
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
12:47
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
12:48
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
12:49
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
12:50
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
12:51
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
12:52
2014
Varppee
Lähtöaika oli
12:52
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
12:53
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
12:53
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
12:54
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
12:56
2004
Huhko
Lähtöaika oli
12:57
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
12:58
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
13:00
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
13:00
782
Markulantie
Lähtöaika oli
13:01
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
13:02
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:04
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:05
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
13:06
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:07
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:09
41
Puutori
Lähtöaika oli
13:10
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
13:15
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:16
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
13:17
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
13:18
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
13:19
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
13:20
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
13:20
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
13:21
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
13:22
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
13:24
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
13:24
1641
Kausela
Lähtöaika oli
13:26
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
13:27
6115
Tammi
Lähtöaika oli
13:29
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
13:30
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
13:30
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
13:31
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
13:32
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
13:33
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
13:33
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
13:34
5013
Vieru
Lähtöaika oli
13:35
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
13:36
5017
Lieto
Lähtöaika oli
13:37
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
13:37
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
13:38
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
13:39
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
13:41
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
13:43
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
13:44
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
13:44
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
13:45
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
13:47
5043