This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
09:38
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
09:39
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
09:39
3010
Ruona
Lähtöaika oli
09:40
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
09:41
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
09:42
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
09:43
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
09:44
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
09:44
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
09:46
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
09:47
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
09:48
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
09:49
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
09:50
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
09:51
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
09:52
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
09:53
2014
Varppee
Lähtöaika oli
09:53
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
09:54
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
09:54
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
09:55
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
09:57
2004
Huhko
Lähtöaika oli
09:58
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
09:59
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
10:01
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
10:01
782
Markulantie
Lähtöaika oli
10:02
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
10:03
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
10:05
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
10:06
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
10:06
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
10:07
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:08
41
Puutori
Lähtöaika oli
10:10
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
10:13
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
10:14
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:15
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
10:16
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
10:17
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
10:18
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
10:18
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
10:19
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
10:19
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
10:21
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
10:22
1641
Kausela
Lähtöaika oli
10:23
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
10:24
6115
Tammi
Lähtöaika oli
10:26
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
10:27
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
10:27
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
10:28
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
10:28
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
10:29
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
10:30
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
10:31
5013
Vieru
Lähtöaika oli
10:31
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
10:32
5017
Lieto
Lähtöaika oli
10:33
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
10:33
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
10:34
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
10:35
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
10:38
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
10:39
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
10:40
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
10:40
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
10:42
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
10:43
5043