This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
08:08
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
08:09
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
08:09
3010
Ruona
Lähtöaika oli
08:10
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
08:11
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
08:12
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
08:13
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
08:14
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
08:14
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
08:16
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
08:17
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
08:18
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
08:19
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
08:20
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
08:21
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
08:22
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
08:23
2014
Varppee
Lähtöaika oli
08:23
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
08:24
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
08:24
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
08:25
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
08:27
2004
Huhko
Lähtöaika oli
08:28
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
08:29
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
08:31
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
08:31
782
Markulantie
Lähtöaika oli
08:32
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
08:33
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
08:35
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
08:36
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
08:36
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
08:37
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
08:39
41
Puutori
Lähtöaika oli
08:41
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
08:45
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
08:46
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
08:47
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
08:48
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
08:49
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
08:50
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
08:50
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
08:50
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
08:51
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
08:53
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
08:53
1641
Kausela
Lähtöaika oli
08:55
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
08:56
6115
Tammi
Lähtöaika oli
08:57
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
08:58
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
08:59
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
08:59
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
09:00
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
09:01
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
09:01
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
09:02
5013
Vieru
Lähtöaika oli
09:03
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
09:03
5017
Lieto
Lähtöaika oli
09:04
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
09:05
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
09:06
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
09:07
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
09:09
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
09:10
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
09:11
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
09:12
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
09:13
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
09:15
5043