This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Turku-Lieto
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Naantali
➔
Turku-Lieto
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
04:43
3016
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
04:44
3012
Rantaruona
Lähtöaika oli
04:44
3010
Ruona
Lähtöaika oli
04:45
3008
Karvetti
Lähtöaika oli
04:46
3006
Nuhjala
Lähtöaika oli
04:47
3004
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
04:48
3002
Tuuvalantie
Lähtöaika oli
04:49
2032
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
04:49
2030
Vuorenpää
Lähtöaika oli
04:51
2028
Paikkari
Lähtöaika oli
04:52
2026
Tikanmaa
Lähtöaika oli
04:53
2024
Vatsela
Lähtöaika oli
04:54
2022
Pirilä
Lähtöaika oli
04:54
2020
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
04:55
2018
Frälssi
Lähtöaika oli
04:56
2016
Lumparla
Lähtöaika oli
04:57
2014
Varppee
Lähtöaika oli
04:57
2012
Raision keskusta
Lähtöaika oli
04:58
2010
Raision kaupungintalo
Lähtöaika oli
04:58
2008
Raision kirkko
Lähtöaika oli
04:59
2006
Kuloinen
Lähtöaika oli
05:00
2004
Huhko
Lähtöaika oli
05:01
2002
Hepokankare
Lähtöaika oli
05:02
1528
Mälikkälä
Lähtöaika oli
05:04
781
Metsäkylä
Lähtöaika oli
05:04
782
Markulantie
Lähtöaika oli
05:05
494
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
05:05
495
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
05:07
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
05:07
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
05:08
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
05:09
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:10
41
Puutori
Lähtöaika oli
05:11
286
Kauppatori D2
Lähtöaika oli
05:15
1932
Brahenkatu
Lähtöaika oli
05:16
112
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
05:17
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
05:18
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
05:19
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
05:19
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
05:20
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
05:20
1326
Halistentie
Lähtöaika oli
05:20
1638
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
05:22
1639
Jaanintie
Lähtöaika oli
05:22
1641
Kausela
Lähtöaika oli
05:24
6113
Ravattula
Lähtöaika oli
05:25
6115
Tammi
Lähtöaika oli
05:26
6117
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
05:26
5001
Vanhalinna
Lähtöaika oli
05:27
5003
Hakkinen
Lähtöaika oli
05:27
5005
Nenämäki
Lähtöaika oli
05:28
5007
Loukinainen
Lähtöaika oli
05:29
5009
Sillilä
Lähtöaika oli
05:29
5011
Krinttilä
Lähtöaika oli
05:30
5013
Vieru
Lähtöaika oli
05:30
5015
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
05:31
5017
Lieto
Lähtöaika oli
05:31
5021
Hyvättylä
Lähtöaika oli
05:32
5023
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
05:32
5025
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
05:33
5027
Piispalantie
Lähtöaika oli
05:36
5033
Kisakalliontie
Lähtöaika oli
05:37
5035
Teollisuuskuja
Lähtöaika oli
05:38
5037
Yrjönniityntie
Lähtöaika oli
05:38
5039
Närepolku
Lähtöaika oli
05:40
5041
Nuolemo
Lähtöaika oli
05:41
5043