This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nuolemo
➔
Turku-Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Nuolemo
Lähtöaika 7 min päästä
7 min
12:21
5043
Seuraava 13:01
Yrjönniityntie
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
12:21
5040
Seuraava 13:01
Teollisuuskuja
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
12:22
5038
Seuraava 13:02
Kisakalliontie
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
12:22
5036
Seuraava 13:02
Piispalantie
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
12:23
5034
Seuraava 13:03
Liedon terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:24
5028
Seuraava 13:04
Hanhenkaari
Lähtöaika oli
12:24
5026
Seuraava 13:04
Hyvättylä
Lähtöaika oli
12:25
5024
Seuraava 13:05
Lieto
Lähtöaika oli
12:25
5022
Seuraava 13:05
Kirkkotie
Lähtöaika oli
12:26
5020
Seuraava 13:06
Vierunpuisto
Lähtöaika oli
12:26
5018
Seuraava 13:06
Vieru
Lähtöaika oli
12:28
5016
Seuraava 13:08
Krinttilä
Lähtöaika oli
12:29
5014
Seuraava 13:09
Sillilä
Lähtöaika oli
12:29
5012
Seuraava 13:09
Loukinainen
Lähtöaika oli
12:30
5010
Seuraava 13:10
Nenämäki
Lähtöaika oli
12:31
5008
Seuraava 13:11
Hakkinen
Lähtöaika oli
12:32
5006
Seuraava 13:12
Vanhalinna
Lähtöaika oli
12:32
5004
Seuraava 13:12
Vanhalinnanmäki
Lähtöaika oli
12:33
5002
Seuraava 13:13
Tammi
Lähtöaika oli
12:34
6118
Seuraava 13:14
Ravattula
Lähtöaika oli
12:34
6116
Seuraava 13:14
Kausela
Lähtöaika oli
12:35
6114
Seuraava 13:15
Jaanintie
Lähtöaika oli
12:37
1642
Seuraava 13:17
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
12:38
1640
Seuraava 13:18
Halistentie
Lähtöaika oli
12:39
1332
Seuraava 13:19
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:40
1333
Seuraava 13:20
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:40
64
Seuraava 13:20
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:42
65
Seuraava 13:22
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:45
66
Seuraava 13:25
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:49
164
Seuraava 13:29
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:52
68
Seuraava 13:32
Kauppatori A1
A1
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
12:15
1901
Seuraava 12:55
Puutori
Lähtöaika 2 min päästä
2 min
12:16
472
Seuraava 12:56
Turun linja-autoasema
Lähtöaika 3 min päästä
3 min
12:17
19
Seuraava 12:57
Autistenaukio
Lähtöaika 4 min päästä
4 min
12:18
20
Seuraava 12:58
Rauninaukio
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
12:18
21
Seuraava 12:58
Rieskalähteentie
Lähtöaika 5 min päästä
5 min
12:19
22
Seuraava 12:59
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika 6 min päästä
6 min
12:20
473
Seuraava 13:00
Vakka-Suomentie
Lähtöaika 8 min päästä
8 min
12:22
475
Seuraava 13:02
Markulantie
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
12:22
798
Seuraava 13:02
Metsäkylä
Lähtöaika 9 min päästä
9 min
12:23
1527
Seuraava 13:03
Mälikkälä
Lähtöaika oli
12:24
800
Seuraava 13:04
Hepokankare
Lähtöaika oli
12:25
779
Seuraava 13:05
Huhko
Lähtöaika oli
12:26
2001
Seuraava 13:06
Kuloinen
Lähtöaika oli
12:28
2003
Seuraava 13:08
Raision kirkko
Lähtöaika oli
12:29
2005
Seuraava 13:09
Raision keskusta
Lähtöaika oli
12:30
2009
Seuraava 13:10
Varppee
Lähtöaika oli
12:30
2011
Seuraava 13:10
Lumparla
Lähtöaika oli
12:31
2013
Seuraava 13:11
Frälssi
Lähtöaika oli
12:31
2015
Seuraava 13:11
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
12:32
2017
Seuraava 13:12
Pirilä
Lähtöaika oli
12:33
2019
Seuraava 13:13
Vatsela
Lähtöaika oli
12:33
2021
Seuraava 13:13
Tikanmaa
Lähtöaika oli
12:35
2023
Seuraava 13:15
Paikkari
Lähtöaika oli
12:35
2025
Seuraava 13:15
Vuorenpää
Lähtöaika oli
12:37
2027
Seuraava 13:17
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
12:38
2029
Seuraava 13:18
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
12:41
3001
Seuraava 13:21
Nuhjala
Lähtöaika oli
12:43
3003
Seuraava 13:23
Karvetti
Lähtöaika oli
12:45
3005
Seuraava 13:25
Ruona
Lähtöaika oli
12:46
3007
Seuraava 13:26
Rantaruona
Lähtöaika oli
12:48
3009
Seuraava 13:28
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
12:48
3011
Seuraava 13:28
Naantali
Lähtöaika oli
12:51
3018
Seuraava 13:31