This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 301
301
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppatori E2
➔
Kuninkoja-Rusko
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E2
E2
Lähtöaika oli
04:25
1942
Seuraava 05:20
Puutori
Lähtöaika oli
04:27
472
Seuraava 05:22
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:29
19
Seuraava 05:24
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:31
20
Seuraava 05:26
Rauninaukio
Lähtöaika oli
04:31
21
Seuraava 05:26
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
04:32
22
Seuraava 05:27
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
04:33
23
Seuraava 05:28
Niitunniskantie
Lähtöaika oli
04:33
868
Seuraava 05:28
Liinahaankatu
Lähtöaika oli
04:34
808
Seuraava 05:29
Vanha Kuninkojantie
Lähtöaika oli
04:34
810
Seuraava 05:29
Taoskuja
Lähtöaika oli
04:35
812
Seuraava 05:30
Asentajankatu
Lähtöaika oli
04:36
813
Seuraava 05:31
Karrinkatu
Lähtöaika oli
04:37
814
Seuraava 05:32
Kuninkojantie
Lähtöaika oli
04:38
1546
Seuraava 05:33
Rautalankatu
Lähtöaika oli
04:38
817
Seuraava 05:33
Länsinummi
Lähtöaika oli
04:39
818
Seuraava 05:34
Kuninkoja
Lähtöaika oli
04:40
2129
Seuraava 05:35
Kuninkojan liittymä
Lähtöaika oli
04:41
2161
Seuraava 05:36
Kuninkaanväylä
Lähtöaika oli
04:41
2147
Seuraava 05:36
Maksla
Lähtöaika oli
04:42
2149
Seuraava 05:37
Alankoja
Lähtöaika oli
04:42
2151
Seuraava 05:37
Rotanvuori
Lähtöaika oli
04:43
4001
Seuraava 05:38
Ahola
Lähtöaika oli
04:45
4005
Seuraava 05:40
Viherkoski
Lähtöaika oli
04:45
4007
Seuraava 05:40
Lähteenmäki
Lähtöaika oli
04:46
4009
Seuraava 05:41
Asola
Lähtöaika oli
04:48
4011
Seuraava 05:43
Ruskon kirkko
Lähtöaika oli
04:49
4013
Seuraava 05:44
Tuori
Lähtöaika oli
04:49
4015
Seuraava 05:44
Ruskon keskusta
Lähtöaika oli
04:51
4017
Seuraava 05:46
Ruskotalo
Lähtöaika oli
04:52
4019
Seuraava 05:47
Viljontie
Lähtöaika oli
04:53
4023
Seuraava 05:48
Knaapinmäki
Lähtöaika oli
04:54
4025
Seuraava 05:49
Männistöntie
Lähtöaika oli
04:55
4027
Seuraava 05:50
Paasniituntie
Lähtöaika oli
04:56
4029
Seuraava 05:51
Laihotie
Lähtöaika oli
04:57
4031
Seuraava 05:52
Ojurintie
Lähtöaika oli
04:58
4033
Seuraava 05:53
Paasniittu
Lähtöaika oli
04:59
4035
Seuraava 05:54
Säkäkuja
Lähtöaika oli
05:00
4087
Seuraava 05:55
Saarensuontie
Lähtöaika oli
05:01
4089
Seuraava 05:56
Pässinkaari
Lähtöaika oli
05:02
4091
Seuraava 05:57
Päällistönmäki
Lähtöaika oli
05:04
4093
Seuraava 05:59