This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 221
221
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kauppakeskus Mylly
➔
Skanssi-Kaarina
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
02:30
2118
Seuraava 03:20
Haunisten liittymä
Lähtöaika oli
02:31
2116
Seuraava 03:21
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
02:32
2114
Seuraava 03:23
Keo
Lähtöaika oli
02:33
2052
Seuraava 03:23
Tasala
Lähtöaika oli
02:34
2069
Seuraava 03:25
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
02:34
2071
Seuraava 03:25
Ulpukka
Lähtöaika oli
02:35
2075
Seuraava 03:26
Konsanmäki
Lähtöaika oli
02:36
2077
Seuraava 03:27
Vaisaari
Lähtöaika oli
02:37
2104
Seuraava 03:28
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
02:38
2102
Seuraava 03:30
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
02:39
2100
Seuraava 03:31
Ihala
Lähtöaika oli
02:40
2098
Seuraava 03:32
Laisto
Lähtöaika oli
02:40
2096
Seuraava 03:33
Syreeni
Lähtöaika oli
02:41
2094
Seuraava 03:34
Metsäaro
Lähtöaika oli
02:42
2090
Seuraava 03:35
Päivänen
Lähtöaika oli
02:43
2088
Seuraava 03:36
Rankio
Lähtöaika oli
02:44
2086
Seuraava 03:37
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
02:46
1809
Seuraava 03:39
Pernon koulu
Lähtöaika oli
02:47
735
Seuraava 03:40
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
02:48
1508
Seuraava 03:40
Pansion koulu
Lähtöaika oli
02:48
778
Seuraava 03:41
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
02:49
676
Seuraava 03:42
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
02:49
677
Seuraava 03:42
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
02:50
678
Seuraava 03:43
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
02:51
679
Seuraava 03:43
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
02:51
680
Seuraava 03:43
Raisionjoki
Lähtöaika oli
02:51
681
Seuraava 03:44
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
02:52
682
Seuraava 03:44
Kanslerintie
Lähtöaika oli
02:53
1009
Seuraava 03:46
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
02:56
805
Seuraava 03:48
Annankatu
Lähtöaika oli
02:57
168
Seuraava 03:49
Arvinkatu
Lähtöaika oli
02:57
169
Seuraava 03:50
Portsa
Lähtöaika oli
02:58
170
Seuraava 03:50
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
02:58
171
Seuraava 03:51
Koulukatu
Lähtöaika oli
02:59
172
Seuraava 03:52
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
03:01
146
Seuraava 03:53
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:02
109
Seuraava 03:54
Kauppatori B9
B9
Lähtöaika oli
03:10
1919
Seuraava 04:05
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:11
112
Seuraava 04:06
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:12
1684
Seuraava 04:07
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
03:13
114
Seuraava 04:09
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
03:14
115
Seuraava 04:10
TYKS A-sairaala
Lähtöaika oli
03:15
1030
Seuraava 04:11
Hammasklinikka
Lähtöaika oli
03:15
1031
Seuraava 04:12
Datacity
Lähtöaika oli
03:16
1032
Seuraava 04:13
Urheiluhalli
Lähtöaika oli
03:17
1033
Seuraava 04:13
Kupittaan palloiluhalli
Lähtöaika oli
03:17
1034
Seuraava 04:14
Hippoksentie
Lähtöaika oli
03:18
1036
Seuraava 04:15
Vaapukkatie
Lähtöaika oli
03:18
1037
Seuraava 04:16
Ahtolantie
Lähtöaika oli
03:20
692
Seuraava 04:17
Biolinja
Lähtöaika oli
03:20
1813
Seuraava 04:18
Mustionkatu
Lähtöaika oli
03:21
462
Seuraava 04:18
Biolaakso
Lähtöaika oli
03:22
204
Seuraava 04:19
Itäkaari
Lähtöaika oli
03:22
471
Seuraava 04:20
Skanssi
Lähtöaika oli
03:24
347
Seuraava 04:22
Sorakatu
Lähtöaika oli
03:25
1463
Seuraava 04:23
Pyhän Ristin kappeli
Lähtöaika oli
03:25
434
Seuraava 04:23
Apilakatu
Lähtöaika oli
03:26
1464
Seuraava 04:24
Peltola
Lähtöaika oli
03:26
1473
Seuraava 04:24
Hamppukatu
Lähtöaika oli
03:27
1474
Seuraava 04:24
Sävelkuja
Lähtöaika oli
03:27
1485
Seuraava 04:25
Muntionkatu
Lähtöaika oli
03:28
1486
Seuraava 04:26
Ahvenanmaankatu
Lähtöaika oli
03:29
685
Seuraava 04:27
Rauvolantie
Lähtöaika oli
03:30
6007
Seuraava 04:28
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
03:30
6009
Seuraava 04:29
Marsukatu
Lähtöaika oli
03:31
6011
Seuraava 04:29
Herrasniitynkatu
Lähtöaika oli
03:32
6081
Seuraava 04:30
Saukonkatu
Lähtöaika oli
03:32
6013
Seuraava 04:31
Piispanlähde
Lähtöaika oli
03:33
6015
Seuraava 04:31
Pohjola
Lähtöaika oli
03:34
6017
Seuraava 04:33
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
03:35
6019
Seuraava 04:34
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
03:35
6021
Seuraava 04:34
Koristo
Lähtöaika oli
03:36
6023
Seuraava 04:35
Konttikatu
Lähtöaika oli
03:37
6025
Seuraava 04:36
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
03:37
6027
Seuraava 04:37
Rälssikatu
Lähtöaika oli
03:38
6029
Seuraava 04:38
Luhtikatu
Lähtöaika oli
03:39
6031
Seuraava 04:39
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
03:40
6035
Seuraava 04:40
Hovirinta
Lähtöaika oli
03:41
6037
Seuraava 04:41
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
03:43
6039
Seuraava 04:43
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
03:43
6041
Seuraava 04:43
Kaarina
Lähtöaika oli
03:44
6043
Seuraava 04:44
Vain poistuminen
Kaarina
Lähtöaika oli
03:44
6045
Seuraava 04:45