This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Ihala-Raisio-Mylly
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori A9
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
12:50
2118
Haunisten liittymä
Lähtöaika oli
12:51
2116
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
12:53
2114
Keo
Lähtöaika oli
12:54
2052
Tasala
Lähtöaika oli
12:55
2069
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
12:56
2071
Ulpukka
Lähtöaika oli
12:57
2075
Konsanmäki
Lähtöaika oli
12:57
2077
Vaisaari
Lähtöaika oli
12:58
2104
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
13:00
2102
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
13:01
2100
Ihala
Lähtöaika oli
13:02
2098
Laisto
Lähtöaika oli
13:03
2096
Syreeni
Lähtöaika oli
13:04
2094
Metsäaro
Lähtöaika oli
13:05
2090
Päivänen
Lähtöaika oli
13:06
2088
Rankio
Lähtöaika oli
13:07
2086
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
13:09
1809
Pernon koulu
Lähtöaika oli
13:11
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
13:11
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
13:12
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
13:13
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
13:13
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
13:14
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
13:14
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
13:15
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
13:16
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
13:16
682
Kanslerintie
Lähtöaika oli
13:18
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
13:19
805
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
13:21
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
13:23
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
13:24
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
13:25
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
13:27
109
Kauppatori B9
Lähtöaika oli
13:32
1919
Brahenkatu
Lähtöaika oli
13:33
16
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
13:35
1597
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
13:35
1599
Verkahovi
Lähtöaika oli
13:36
1601
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
13:38
1605
Suntiontie
Lähtöaika oli
13:40
1608
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
13:41
1643