This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Ihala-Raisio-Mylly
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
05:55
2118
Haunisten liittymä
Lähtöaika oli
05:56
2116
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
05:58
2114
Keo
Lähtöaika oli
05:58
2052
Tasala
Lähtöaika oli
05:59
2069
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
06:00
2071
Ulpukka
Lähtöaika oli
06:01
2075
Konsanmäki
Lähtöaika oli
06:01
2077
Vaisaari
Lähtöaika oli
06:02
2104
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
06:03
2102
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
06:04
2100
Ihala
Lähtöaika oli
06:05
2098
Laisto
Lähtöaika oli
06:05
2096
Syreeni
Lähtöaika oli
06:06
2094
Metsäaro
Lähtöaika oli
06:07
2090
Päivänen
Lähtöaika oli
06:07
2088
Rankio
Lähtöaika oli
06:08
2086
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
06:10
1809
Pernon koulu
Lähtöaika oli
06:10
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
06:11
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
06:12
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
06:12
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
06:13
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
06:14
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
06:14
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
06:15
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
06:15
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
06:16
682
Kanslerintie
Lähtöaika oli
06:17
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
06:19
805
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
06:20
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
06:22
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
06:23
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
06:24
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
06:26
109
Kauppatori B9
Lähtöaika oli
06:35
1919
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:36
16
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
06:38
1597
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
06:38
1599
Verkahovi
Lähtöaika oli
06:39
1601
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
06:41
1605
Suntiontie
Lähtöaika oli
06:42
1608
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
06:43
1643