This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
03:45
1643
Seuraava 04:45
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
03:46
1606
Seuraava 04:46
Verkahovi
Lähtöaika oli
03:47
1602
Seuraava 04:47
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
03:48
1600
Seuraava 04:48
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
03:49
1598
Seuraava 04:49
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:50
68
Seuraava 04:50
Kauppatori A9
A9
Lähtöaika oli
04:00
1909
Seuraava 05:00
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
04:02
148
Seuraava 05:02
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
04:03
149
Seuraava 05:03
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
04:04
150
Seuraava 05:04
Rautatieasema
Lähtöaika oli
04:05
151
Seuraava 05:05
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
04:06
524
Seuraava 05:06
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
04:08
806
Seuraava 05:08
Kanslerintie
Lähtöaika oli
04:10
530
Seuraava 05:10
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
04:11
722
Seuraava 05:11
Raisionjoki
Lähtöaika oli
04:12
723
Seuraava 05:12
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
04:13
724
Seuraava 05:13
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
04:13
725
Seuraava 05:13
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
04:14
642
Seuraava 05:14
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
04:14
726
Seuraava 05:14
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
04:15
727
Seuraava 05:15
Pansion koulu
Lähtöaika oli
04:15
771
Seuraava 05:15
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
04:16
1507
Seuraava 05:16
Pernon koulu
Lähtöaika oli
04:16
772
Seuraava 05:16
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
04:17
1810
Seuraava 05:17
Rankio
Lähtöaika oli
04:19
2085
Seuraava 05:19
Päivänen
Lähtöaika oli
04:19
2087
Seuraava 05:19
Metsäaro
Lähtöaika oli
04:20
2089
Seuraava 05:20
Syreeni
Lähtöaika oli
04:21
2093
Seuraava 05:21
Laisto
Lähtöaika oli
04:22
2095
Seuraava 05:22
Ihala
Lähtöaika oli
04:22
2097
Seuraava 05:22
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
04:23
2099
Seuraava 05:23
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
04:24
2101
Seuraava 05:24
Vaisaari
Lähtöaika oli
04:26
2103
Seuraava 05:26
Konsanmäki
Lähtöaika oli
04:27
2078
Seuraava 05:27
Ulpukka
Lähtöaika oli
04:28
2076
Seuraava 05:28
Raision kirjasto
Lähtöaika oli
04:28
2074
Seuraava 05:28
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
04:28
2072
Seuraava 05:28
Tasala
Lähtöaika oli
04:29
2070
Seuraava 05:29
Keo
Lähtöaika oli
04:30
2045
Seuraava 05:30
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
04:30
2113
Seuraava 05:30
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
04:34
2118
Seuraava 05:34