This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 220
220
Ihala-Raisio-Mylly
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Ihala-Raisio-Mylly
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppakeskus Mylly
Lähtöaika oli
15:50
2118
Haunisten liittymä
Lähtöaika oli
15:51
2116
Keonpellonkatu
Lähtöaika oli
15:53
2114
Keo
Lähtöaika oli
15:53
2052
Tasala
Lähtöaika oli
15:54
2069
Raision koulukeskus
Lähtöaika oli
15:55
2071
Ulpukka
Lähtöaika oli
15:56
2075
Konsanmäki
Lähtöaika oli
15:56
2077
Vaisaari
Lähtöaika oli
15:57
2104
Ihalan koulu
Lähtöaika oli
15:59
2102
Ihalan kenttä
Lähtöaika oli
16:00
2100
Ihala
Lähtöaika oli
16:01
2098
Laisto
Lähtöaika oli
16:02
2096
Syreeni
Lähtöaika oli
16:02
2094
Metsäaro
Lähtöaika oli
16:03
2090
Päivänen
Lähtöaika oli
16:04
2088
Rankio
Lähtöaika oli
16:05
2086
Öölanninkatu
Lähtöaika oli
16:07
1809
Pernon koulu
Lähtöaika oli
16:09
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
16:09
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
16:10
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
16:10
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
16:11
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
16:11
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
16:12
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
16:12
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
16:13
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
16:13
682
Kanslerintie
Lähtöaika oli
16:15
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
16:16
805
Sairashuoneenkatu
Lähtöaika oli
16:18
583
Rautatieasema
Lähtöaika oli
16:19
144
Läntinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
16:20
145
Puutarhakatu
Lähtöaika oli
16:21
146
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
16:22
109
Kauppatori B9
Lähtöaika oli
16:32
1919
Brahenkatu
Lähtöaika oli
16:33
16
Multavierunkatu
Lähtöaika oli
16:34
1597
Nahkurinkatu
Lähtöaika oli
16:35
1599
Verkahovi
Lähtöaika oli
16:35
1601
Assistentinkatu
Lähtöaika oli
16:37
1605
Suntiontie
Lähtöaika oli
16:39
1608
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
16:40
1643