This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kaarina
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D2
➔
Kaarina
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kaarina
Lähtöaika oli
18:29
6045
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
18:29
6040
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
18:30
6038
Hovirinta
Lähtöaika oli
18:30
6036
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
18:30
6034
Mattelmäki
Lähtöaika oli
18:31
6032
Luhtikatu
Lähtöaika oli
18:32
6030
Rälssikatu
Lähtöaika oli
18:32
6028
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
18:33
6026
Konttikatu
Lähtöaika oli
18:34
6024
Koristo
Lähtöaika oli
18:34
6022
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
18:35
6020
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
18:35
6018
Pohjola
Lähtöaika oli
18:36
6016
Piispanlähde
Lähtöaika oli
18:36
6014
Saukonkatu
Lähtöaika oli
18:37
6012
Vaarniemi
Lähtöaika oli
18:38
6126
Marsukatu
Lähtöaika oli
18:38
6010
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
18:39
6008
Rauvolantie
Lähtöaika oli
18:39
6006
Kairiskulma
Lähtöaika oli
18:40
6004
Hartwall
Lähtöaika oli
18:41
6002
Piispanristi
Lähtöaika oli
18:42
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
18:43
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
18:44
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
18:45
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
18:46
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
18:46
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
18:47
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
18:48
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
18:49
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
18:50
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:52
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
18:54
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
19:00
1901
Puutori
Lähtöaika oli
19:01
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:02
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:03
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
19:03
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
19:04
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
19:04
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
19:05
475
Markulantie
Lähtöaika oli
19:06
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
19:06
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
19:07
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
19:08
779
Huhko
Lähtöaika oli
19:09
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
19:10
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
19:11
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
19:12
2009
Varppee
Lähtöaika oli
19:12
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
19:12
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
19:13
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
19:13
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
19:14
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
19:14
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
19:15
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
19:16
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
19:17
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
19:19
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
19:22
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
19:25
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
19:27
3005
Ruona
Lähtöaika oli
19:29
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
19:30
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
19:31
3011
Naantali
Lähtöaika oli
19:34
3018