This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Turku-Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kaarina
➔
Turku-Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kaarina
Lähtöaika oli
19:55
6045
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
19:55
6040
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
19:56
6038
Hovirinta
Lähtöaika oli
19:57
6036
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
19:57
6034
Mattelmäki
Lähtöaika oli
19:57
6032
Luhtikatu
Lähtöaika oli
19:58
6030
Rälssikatu
Lähtöaika oli
19:59
6028
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
20:00
6026
Konttikatu
Lähtöaika oli
20:01
6024
Koristo
Lähtöaika oli
20:01
6022
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
20:02
6020
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
20:03
6018
Pohjola
Lähtöaika oli
20:03
6016
Piispanlähde
Lähtöaika oli
20:04
6014
Saukonkatu
Lähtöaika oli
20:05
6012
Vaarniemi
Lähtöaika oli
20:06
6126
Marsukatu
Lähtöaika oli
20:07
6010
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
20:07
6008
Rauvolantie
Lähtöaika oli
20:08
6006
Kairiskulma
Lähtöaika oli
20:08
6004
Hartwall
Lähtöaika oli
20:09
6002
Piispanristi
Lähtöaika oli
20:11
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
20:12
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
20:13
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
20:14
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
20:15
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
20:15
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
20:16
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
20:17
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
20:18
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
20:18
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:20
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:21
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
20:25
1901
Puutori
Lähtöaika oli
20:25
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:27
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
20:27
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
20:28
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
20:29
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
20:30
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
20:31
475
Markulantie
Lähtöaika oli
20:32
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
20:33
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
20:34
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
20:34
779
Huhko
Lähtöaika oli
20:36
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
20:36
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
20:38
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
20:39
2009
Varppee
Lähtöaika oli
20:39
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
20:40
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
20:40
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
20:41
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
20:42
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
20:43
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
20:44
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
20:45
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
20:47
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
20:47
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
20:49
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
20:50
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
20:51
3005
Ruona
Lähtöaika oli
20:52
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
20:53
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
20:53
3011
Naantali
Lähtöaika oli
20:55
3018