This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Turku-Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kaarina
➔
Turku-Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kaarina
Lähtöaika oli
07:11
6045
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
07:11
6040
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
07:12
6038
Hovirinta
Lähtöaika oli
07:13
6036
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
07:13
6034
Mattelmäki
Lähtöaika oli
07:14
6032
Luhtikatu
Lähtöaika oli
07:15
6030
Rälssikatu
Lähtöaika oli
07:15
6028
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
07:16
6026
Konttikatu
Lähtöaika oli
07:18
6024
Koristo
Lähtöaika oli
07:18
6022
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
07:19
6020
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
07:20
6018
Pohjola
Lähtöaika oli
07:20
6016
Piispanlähde
Lähtöaika oli
07:22
6014
Saukonkatu
Lähtöaika oli
07:23
6012
Vaarniemi
Lähtöaika oli
07:23
6126
Marsukatu
Lähtöaika oli
07:24
6010
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
07:25
6008
Rauvolantie
Lähtöaika oli
07:25
6006
Kairiskulma
Lähtöaika oli
07:26
6004
Hartwall
Lähtöaika oli
07:27
6002
Piispanristi
Lähtöaika oli
07:29
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
07:30
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
07:31
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
07:32
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:33
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
07:33
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
07:34
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
07:35
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
07:36
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
07:37
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:39
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:40
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
07:45
1901
Puutori
Lähtöaika oli
07:46
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:47
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
07:48
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
07:49
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
07:50
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
07:51
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
07:53
475
Markulantie
Lähtöaika oli
07:54
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
07:55
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
07:56
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
07:56
779
Huhko
Lähtöaika oli
07:58
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
07:59
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
08:01
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
08:02
2009
Varppee
Lähtöaika oli
08:02
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
08:02
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
08:03
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
08:04
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
08:05
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
08:05
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
08:06
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
08:07
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
08:09
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
08:09
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
08:11
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
08:12
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
08:13
3005
Ruona
Lähtöaika oli
08:14
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
08:15
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
08:15
3011
Naantali
Lähtöaika oli
08:17
3018