This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Turku-Naantali
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kaarina
➔
Turku-Naantali
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kaarina
Lähtöaika oli
06:41
6045
Oskarinaukio
Lähtöaika oli
06:41
6040
Hovipojankuja
Lähtöaika oli
06:42
6038
Hovirinta
Lähtöaika oli
06:43
6036
Hovirinnan päiväkoti
Lähtöaika oli
06:43
6034
Mattelmäki
Lähtöaika oli
06:44
6032
Luhtikatu
Lähtöaika oli
06:45
6030
Rälssikatu
Lähtöaika oli
06:45
6028
Lehtimajankatu
Lähtöaika oli
06:46
6026
Konttikatu
Lähtöaika oli
06:48
6024
Koristo
Lähtöaika oli
06:48
6022
Katariinanniitty
Lähtöaika oli
06:49
6020
Hakalanmäki
Lähtöaika oli
06:50
6018
Pohjola
Lähtöaika oli
06:50
6016
Piispanlähde
Lähtöaika oli
06:52
6014
Saukonkatu
Lähtöaika oli
06:53
6012
Vaarniemi
Lähtöaika oli
06:53
6126
Marsukatu
Lähtöaika oli
06:54
6010
Kuovinkatu
Lähtöaika oli
06:55
6008
Rauvolantie
Lähtöaika oli
06:55
6006
Kairiskulma
Lähtöaika oli
06:56
6004
Hartwall
Lähtöaika oli
06:57
6002
Piispanristi
Lähtöaika oli
06:59
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
07:00
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
07:01
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
07:02
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:03
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
07:03
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
07:04
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
07:05
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
07:06
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
07:07
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:09
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:10
68
Kauppatori A1
Lähtöaika oli
07:15
1901
Puutori
Lähtöaika oli
07:16
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:17
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
07:18
20
Rauninaukio
Lähtöaika oli
07:19
21
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
07:20
22
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
07:21
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
07:23
475
Markulantie
Lähtöaika oli
07:24
798
Metsäkylä
Lähtöaika oli
07:25
1527
Mälikkälä
Lähtöaika oli
07:26
800
Hepokankare
Lähtöaika oli
07:26
779
Huhko
Lähtöaika oli
07:28
2001
Kuloinen
Lähtöaika oli
07:29
2003
Raision kirkko
Lähtöaika oli
07:31
2005
Raision keskusta
Lähtöaika oli
07:32
2009
Varppee
Lähtöaika oli
07:32
2011
Lumparla
Lähtöaika oli
07:32
2013
Frälssi
Lähtöaika oli
07:33
2015
Raision tehtaat
Lähtöaika oli
07:34
2017
Pirilä
Lähtöaika oli
07:35
2019
Vatsela
Lähtöaika oli
07:35
2021
Tikanmaa
Lähtöaika oli
07:36
2023
Paikkari
Lähtöaika oli
07:37
2025
Vuorenpää
Lähtöaika oli
07:39
2027
Vierulanmäki
Lähtöaika oli
07:39
2029
Lietsalan koulu
Lähtöaika oli
07:41
3001
Nuhjala
Lähtöaika oli
07:42
3003
Karvetti
Lähtöaika oli
07:43
3005
Ruona
Lähtöaika oli
07:44
3007
Rantaruona
Lähtöaika oli
07:45
3009
Naantalin kylpylä
Lähtöaika oli
07:45
3011
Naantali
Lähtöaika oli
07:47
3018