This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 90
90
Varissuo Haritun kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Telakan portti
➔
Varissuo Haritun kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Varissuo
Lähtöaika oli
11:55
828
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
11:55
829
Orminkuja
Lähtöaika oli
11:56
830
Talpiankuja
Lähtöaika oli
11:56
831
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
11:57
832
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
11:58
833
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
11:58
834
Itäkeskus
Lähtöaika oli
11:59
644
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
11:59
1461
Vaala
Lähtöaika oli
12:00
1674
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
12:01
1501
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
12:01
1502
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
12:02
704
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
12:02
705
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
12:03
706
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
12:04
707
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
12:04
708
Uimahalli
Lähtöaika oli
12:04
709
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
12:05
710
Karhunaukio
Lähtöaika oli
12:05
1041
Poropuiston kenttä
Lähtöaika oli
12:06
1683
Skanssi
Lähtöaika oli
12:07
347
Sorakatu
Lähtöaika oli
12:07
1463
Pyhän Ristin kappeli
Lähtöaika oli
12:08
434
Apilakatu
Lähtöaika oli
12:08
1464
Peltola
Lähtöaika oli
12:09
1473
Hamppukatu
Lähtöaika oli
12:09
1474
Murkionkatu
Lähtöaika oli
12:10
514
Ilpoistenrinne
Lähtöaika oli
12:11
515
Pulkkavuori
Lähtöaika oli
12:11
1465
Juhanankatu
Lähtöaika oli
12:12
1466
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
12:13
600
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:14
1467
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
12:14
921
Uittamo City
Lähtöaika oli
12:15
1212
Kannuskatu
Lähtöaika oli
12:15
1213
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
12:16
597
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
12:17
598
Jäkäläpuisto
Lähtöaika oli
12:18
1216
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
12:18
604
Purokatu
Lähtöaika oli
12:19
721
Kupittaankatu
Lähtöaika oli
12:20
930
Stålarminkatu
Lähtöaika oli
12:21
140
Martinsilta
Lähtöaika oli
12:23
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
12:24
106
Räävelinkatu
Lähtöaika oli
12:26
141
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
12:27
207
Portsa
Lähtöaika oli
12:27
208
Arvinkatu
Lähtöaika oli
12:27
209
Annankatu
Lähtöaika oli
12:28
210
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
12:29
806
Kanslerintie
Lähtöaika oli
12:30
530
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
12:31
722
Raisionjoki
Lähtöaika oli
12:32
723
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
12:33
724
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
12:33
725
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
12:34
642
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
12:35
726
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
12:35
727
Pansion koulu
Lähtöaika oli
12:36
771
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
12:37
1507
Pernon koulu
Lähtöaika oli
12:37
772
Pernon kartano
Lähtöaika oli
12:38
773
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
12:39
1509
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
12:40
774
Telakan vanha portti
Lähtöaika oli
12:40
1824
Telakan portti
Lähtöaika oli
12:41
1825