This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 90
90
Pernon telakka Haritun kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Varissuo
➔
Pernon telakka Haritun kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Telakan portti
Lähtöaika oli
13:05
1825
Telakan vanha portti
Lähtöaika oli
13:05
1823
Pernon telakka
Lähtöaika oli
13:06
775
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
13:06
776
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
13:07
1510
Pernon kartano
Lähtöaika oli
13:08
777
Pernon koulu
Lähtöaika oli
13:09
735
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
13:09
1508
Pansion koulu
Lähtöaika oli
13:10
778
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
13:11
676
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
13:11
677
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
13:12
678
Pohjoissalmi
Lähtöaika oli
13:12
679
Artukaisten tehtaat
Lähtöaika oli
13:13
680
Raisionjoki
Lähtöaika oli
13:14
681
Vitkalankatu
Lähtöaika oli
13:14
682
Kanslerintie
Lähtöaika oli
13:16
1009
Nosturinkatu
Lähtöaika oli
13:17
805
Annankatu
Lähtöaika oli
13:18
168
Arvinkatu
Lähtöaika oli
13:19
169
Portsa
Lähtöaika oli
13:20
170
Mikaelinkirkko
Lähtöaika oli
13:21
171
Mannerheimin puisto
Lähtöaika oli
13:21
154
Poliisitalo
Lähtöaika oli
13:21
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
13:23
73
Stålarminkatu
Lähtöaika oli
13:24
156
Purokatu
Lähtöaika oli
13:25
683
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
13:26
640
Puistomäenkatu
Lähtöaika oli
13:26
641
Jäkäläpuisto
Lähtöaika oli
13:27
1217
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
13:27
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
13:28
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
13:28
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
13:29
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
13:30
1701
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
13:30
951
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
13:31
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
13:31
602
Rykmentintie
Lähtöaika oli
13:32
1454
Juhanankatu
Lähtöaika oli
13:32
516
Pulkkavuori
Lähtöaika oli
13:33
517
Ilpoistenrinne
Lähtöaika oli
13:33
518
Katariinakoti
Lähtöaika oli
13:34
1706
Katariina
Lähtöaika oli
13:34
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
13:35
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
13:35
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
13:36
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
13:36
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
13:37
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
13:38
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
13:39
1494
Hamppukatu
Lähtöaika oli
13:40
1475
Peltola
Lähtöaika oli
13:40
1455
Apilakatu
Lähtöaika oli
13:41
1456
Sorakatu
Lähtöaika oli
13:41
1457
Skanssi
Lähtöaika oli
13:42
349
Poropuiston kenttä
Lähtöaika oli
13:42
804
Karhunaukio
Lähtöaika oli
13:43
875
Lausteenpuisto
Lähtöaika oli
13:44
695
Uimahalli
Lähtöaika oli
13:44
696
Pormestarinpolku
Lähtöaika oli
13:45
697
Kirjurinaukio
Lähtöaika oli
13:45
698
Kämnerinpolku
Lähtöaika oli
13:46
699
Raatimiehenkatu
Lähtöaika oli
13:47
701
Raastuvankatu
Lähtöaika oli
13:48
702
Lausteen koulu
Lähtöaika oli
13:48
1503
Inkerinkatu
Lähtöaika oli
13:49
1504
Vaala
Lähtöaika oli
13:50
1675
Hintsa Knaapin katu
Lähtöaika oli
13:51
1460
Itäkeskus
Lähtöaika oli
13:52
645
Pihkalankatu
Lähtöaika oli
13:52
883
Koukkarinkatu
Lähtöaika oli
13:53
884
Pelttarinkatu
Lähtöaika oli
13:53
885
Talpiankuja
Lähtöaika oli
13:54
886
Orminkuja
Lähtöaika oli
13:55
887
Kraatarinkatu
Lähtöaika oli
13:56
888
Varissuo
Lähtöaika oli
13:56
1664
Varissuo
Lähtöaika oli
13:56
828