This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 88
88
Runosmäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Viilarinkatu
➔
Runosmäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Runosmäki
Lähtöaika oli
12:55
1015
Kiikku
Lähtöaika oli
12:55
1565
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
12:56
1567
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
12:58
954
Munterinkatu
Lähtöaika oli
12:58
955
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
12:59
956
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
13:00
957
Palli
Lähtöaika oli
13:00
958
Pallivahan koulu
Lähtöaika oli
13:02
522
Takakirves
Lähtöaika oli
13:02
1594
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
13:03
622
Kaerlantie
Lähtöaika oli
13:04
623
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
13:04
624
Punomontie
Lähtöaika oli
13:05
625
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
13:05
1592
Taskulantie
Lähtöaika oli
13:06
626
Kastuntie
Lähtöaika oli
13:07
627
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
13:07
628
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:08
1002
Konevarikko
Lähtöaika oli
13:09
977
Urheiluhallit
Lähtöaika oli
13:10
441
Eskonkatu
Lähtöaika oli
13:11
962
Kuninkojantie
Lähtöaika oli
13:11
963
Nuijamaantie
Lähtöaika oli
13:12
1469
Asentajankatu
Lähtöaika oli
13:15
1529
Karrinkatu
Lähtöaika oli
13:16
814
Karrinpolku
Lähtöaika oli
13:16
1549
Eskonpolku
Lähtöaika oli
13:17
1550
Sakerinkuja
Lähtöaika oli
13:18
1551
Kuninkojantie
Lähtöaika oli
13:19
1546
Haartmaninkatu
Lähtöaika oli
13:20
987
Rautalankatu
Lähtöaika oli
13:21
817
Capsiankatu
Lähtöaika oli
13:22
1552
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
13:23
1554
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
13:23
1556
Nättinummi
Lähtöaika oli
13:24
30
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
13:25
31
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
13:26
32
Markulantie
Lähtöaika oli
13:27
33
Hepokulta
Lähtöaika oli
13:28
34
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
13:29
35
Niitunniskantie
Lähtöaika oli
13:29
36
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:30
473
Vakka-Suomentie
Lähtöaika oli
13:31
475
Viilarinkatu
Lähtöaika oli
13:32
839