This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 80
80
Pernon telakka Härkämäen kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Runosmäki
➔
Pernon telakka Härkämäen kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Runosmäki
Lähtöaika oli
03:00
1015
Kiikku
Lähtöaika oli
03:00
1565
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
03:01
1567
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
03:02
954
Munterinkatu
Lähtöaika oli
03:03
955
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
03:03
956
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
03:04
957
Palli
Lähtöaika oli
03:05
958
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
03:06
959
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
03:07
960
Viertolantie
Lähtöaika oli
03:07
961
Uimahalli
Lähtöaika oli
03:08
440
Urheiluhallit
Lähtöaika oli
03:08
441
Eskonkatu
Lähtöaika oli
03:09
962
Kuninkojantie
Lähtöaika oli
03:10
963
Nuijamaantie
Lähtöaika oli
03:10
1469
Viilarinkatu
Lähtöaika oli
03:11
1559
Markulantie
Lähtöaika oli
03:11
476
Pirttilähteenkatu
Lähtöaika oli
03:12
477
Kustavintie
Lähtöaika oli
03:12
964
Suikkilanpuisto
Lähtöaika oli
03:13
965
Kaitaistentie
Lähtöaika oli
03:13
966
Pläkkikaupunginkatu
Lähtöaika oli
03:13
967
Ieskatu
Lähtöaika oli
03:14
1029
Härkämäki
Lähtöaika oli
03:15
759
Härkämäki
Lähtöaika oli
03:16
760
Härkämäki
Lähtöaika oli
03:17
761
Jyrkkälä
Lähtöaika oli
03:18
762
Artukaistentie
Lähtöaika oli
03:19
763
Suikkilantie
Lähtöaika oli
03:19
968
Artukaisten kiitotie
Lähtöaika oli
03:20
1522
Artukainen
Lähtöaika oli
03:20
969
Messukeskus
Lähtöaika oli
03:20
1524
Messukentänkatu
Lähtöaika oli
03:21
642
Lumikonkatu
Lähtöaika oli
03:21
726
Nuorisotalo
Lähtöaika oli
03:21
727
Pansion koulu
Lähtöaika oli
03:22
771
Hyrköistentie
Lähtöaika oli
03:23
1507
Pernon koulu
Lähtöaika oli
03:23
772
Pernon kartano
Lähtöaika oli
03:24
773
Hailuodonkatu
Lähtöaika oli
03:24
1509
Ankkurikylä
Lähtöaika oli
03:25
774
Telakan vanha portti
Lähtöaika oli
03:26
1824
Telakan portti
Lähtöaika oli
03:26
1825