This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 72
72
Brinkhall-Kakskerta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Syvälahden koulu
➔
Brinkhall-Kakskerta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
12:55
297
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
12:56
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
12:56
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
12:57
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
12:57
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
12:58
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
12:59
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
12:59
363
Vihuri
Lähtöaika oli
13:00
1739
Haarla
Lähtöaika oli
13:00
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
13:01
365
Meritalo
Lähtöaika oli
13:02
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
13:02
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
13:03
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
13:03
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
13:03
1818
Satava
Lähtöaika oli
13:04
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
13:04
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
13:05
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
13:05
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
13:06
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
13:07
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
13:07
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
13:07
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
13:08
1235
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
13:08
377
Töyrästie
Lähtöaika oli
13:09
1267
Kollintie
Lähtöaika oli
13:09
1268
Varvintie
Lähtöaika oli
13:10
1269
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
13:10
1757
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
13:11
1270
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
13:12
1272
Brinkhall
Lähtöaika oli
13:13
1273
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
13:13
1275
Käpälämäki
Lähtöaika oli
13:13
1276
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
13:14
1277
Tiisalantie
Lähtöaika oli
13:15
1278
Harjattulantie
Lähtöaika oli
13:15
1759
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
13:16
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
13:17
1764
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
13:18
1763
Harjattulantie
Lähtöaika oli
13:18
1761
Järvenpääntie
Lähtöaika oli
13:19
1280
Monnoistentie
Lähtöaika oli
13:20
1421
Orvontie
Lähtöaika oli
13:20
1281
Laalahti
Lähtöaika oli
13:21
1423
Sinapintie
Lähtöaika oli
13:21
1282
Ollinkuja
Lähtöaika oli
13:22
1184
Kenraalintie
Lähtöaika oli
13:22
1283
Purorinteentie
Lähtöaika oli
13:23
1425
Aatilanhaka
Lähtöaika oli
13:23
1766
Aatilan rantatie
Lähtöaika oli
13:23
1284
Lemppäläntie
Lähtöaika oli
13:24
1285
Kalliolantie
Lähtöaika oli
13:25
1286
Mäyrämäentie
Lähtöaika oli
13:25
1287
Myllykyläntie
Lähtöaika oli
13:26
1288
Kierläntie
Lähtöaika oli
13:27
1289
Kesäniementie
Lähtöaika oli
13:28
1290
Järvi-Peniläntie
Lähtöaika oli
13:29
1291
Raustvuorentie
Lähtöaika oli
13:29
1292
Kakskertatalo
Lähtöaika oli
13:30
1293
Naulatalontie
Lähtöaika oli
13:30
1294
Kollinmetsäntie
Lähtöaika oli
13:31
1765
Lustikullantie
Lähtöaika oli
13:31
1295
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
13:32
379