This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 72
72
Myllykylä-Kakskerta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Syvälahden koulu
➔
Myllykylä-Kakskerta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
10:10
297
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
10:11
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
10:11
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
10:12
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
10:12
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
10:13
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
10:14
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
10:14
363
Vihuri
Lähtöaika oli
10:15
1739
Haarla
Lähtöaika oli
10:15
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
10:16
365
Meritalo
Lähtöaika oli
10:17
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
10:17
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
10:18
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
10:18
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
10:18
1818
Satava
Lähtöaika oli
10:19
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
10:19
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
10:20
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
10:20
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
10:21
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
10:21
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
10:22
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
10:22
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
10:23
1235
Lustikullantie
Lähtöaika oli
10:23
1236
Kollinmetsäntie
Lähtöaika oli
10:25
1237
Kakskertatalo
Lähtöaika oli
10:25
1238
Raustvuorentie
Lähtöaika oli
10:26
1239
Järvi-Peniläntie
Lähtöaika oli
10:27
1240
Kesäniementie
Lähtöaika oli
10:27
1241
Kierläntie
Lähtöaika oli
10:28
1242
Myllykyläntie
Lähtöaika oli
10:29
1243
Mäyrämäentie
Lähtöaika oli
10:30
1244
Kalliolantie
Lähtöaika oli
10:30
1245
Lemppäläntie
Lähtöaika oli
10:31
1246
Aatilan rantatie
Lähtöaika oli
10:32
1247
Aatilanhaka
Lähtöaika oli
10:32
1248
Purorinteentie
Lähtöaika oli
10:32
1426
Kenraalintie
Lähtöaika oli
10:33
1249
Ollinkuja
Lähtöaika oli
10:33
1250
Sinapintie
Lähtöaika oli
10:34
1251
Laalahti
Lähtöaika oli
10:34
1424
Orvontie
Lähtöaika oli
10:35
1252
Monnoistentie
Lähtöaika oli
10:35
1422
Järvenpääntie
Lähtöaika oli
10:36
1253
Harjattulantie
Lähtöaika oli
10:36
1760
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
10:37
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
10:38
1764
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
10:39
1763
Harjattulantie
Lähtöaika oli
10:39
1761
Tiisalantie
Lähtöaika oli
10:40
1254
Hiidenkiukaantie
Lähtöaika oli
10:41
1255
Käpälämäki
Lähtöaika oli
10:41
1256
Vedenvuotama
Lähtöaika oli
10:42
1257
Brinkhall
Lähtöaika oli
10:42
1259
Lehtikuusitie
Lähtöaika oli
10:43
1260
Kakskerran kirkko
Lähtöaika oli
10:44
1262
Kakskerran kirkkotie
Lähtöaika oli
10:45
1758
Varvintie
Lähtöaika oli
10:45
1263
Kollintie
Lähtöaika oli
10:46
1264
Töyrästie
Lähtöaika oli
10:46
1265
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
10:47
379