This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 56
56
Räntämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarlahdentie
➔
Räntämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
07:35
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
07:35
420
Pikkuhaankuja
Lähtöaika oli
07:36
421
Karhunahde
Lähtöaika oli
07:36
422
Ruotsalantie
Lähtöaika oli
07:37
423
Marjamäentie
Lähtöaika oli
07:38
424
Valkamantie
Lähtöaika oli
07:38
665
Johanneksentie
Lähtöaika oli
07:39
167
Toijainen
Lähtöaika oli
07:40
165
Koulumestarinkatu
Lähtöaika oli
07:41
427
Anniitunkatu
Lähtöaika oli
07:42
1732
Riistakatu
Lähtöaika oli
07:43
1733
Moikoinen
Lähtöaika oli
07:44
359
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
07:44
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
07:45
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
07:45
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
07:47
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
07:47
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
07:48
99
Telakkaranta
Lähtöaika oli
07:48
790
Unioninkatu
Lähtöaika oli
07:50
797
Föri
Lähtöaika oli
07:51
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
07:51
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
07:52
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
07:53
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
07:54
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
07:55
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
07:55
109
Kauppatori B8
Lähtöaika oli
08:02
1918
Brahenkatu
Lähtöaika oli
08:03
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
08:05
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
08:06
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
08:07
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
08:09
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
08:10
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
08:10
1326
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
08:12
1637
Vesilaitos
Lähtöaika oli
08:12
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
08:13
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
08:14
1635
Kuuriankuja
Lähtöaika oli
08:15
1626
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
08:15
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
08:17
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
08:18
1633
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
08:18
1632
Legaatinkuja
Lähtöaika oli
08:18
1630
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
08:19
803
Siutlankatu
Lähtöaika oli
08:19
1619
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
08:20
1622
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
08:21
1406
Räntämäki
Lähtöaika oli
08:21
1441