This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 56
56
Räntämäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haarlahdentie
➔
Räntämäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
04:57
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
04:57
420
Pikkuhaankuja
Lähtöaika oli
04:58
421
Karhunahde
Lähtöaika oli
04:58
422
Ruotsalantie
Lähtöaika oli
04:59
423
Marjamäentie
Lähtöaika oli
05:00
424
Valkamantie
Lähtöaika oli
05:00
665
Johanneksentie
Lähtöaika oli
05:01
167
Toijainen
Lähtöaika oli
05:02
165
Koulumestarinkatu
Lähtöaika oli
05:03
427
Anniitunkatu
Lähtöaika oli
05:04
1732
Riistakatu
Lähtöaika oli
05:05
1733
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:06
359
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
05:06
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
05:07
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
05:07
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
05:08
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
05:09
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
05:09
99
Telakkaranta
Lähtöaika oli
05:10
790
Unioninkatu
Lähtöaika oli
05:11
797
Föri
Lähtöaika oli
05:12
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
05:13
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
05:14
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
05:15
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:15
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
05:16
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:16
109
Kauppatori B8
Lähtöaika oli
05:19
1918
Brahenkatu
Lähtöaika oli
05:20
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
05:21
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
05:22
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
05:23
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
05:24
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
05:25
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
05:25
1326
Töykkälänkatu
Lähtöaika oli
05:26
1637
Vesilaitos
Lähtöaika oli
05:27
1403
Halistensilta
Lähtöaika oli
05:28
1404
Halisten ostoskeskus
Lähtöaika oli
05:28
1635
Kuuriankuja
Lähtöaika oli
05:29
1626
Kardinaalinkatu
Lähtöaika oli
05:29
1627
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
05:30
1631
Paavinkatu
Lähtöaika oli
05:31
1633
Nuntiuksenkuja
Lähtöaika oli
05:32
1632
Legaatinkuja
Lähtöaika oli
05:32
1630
Niuskalankatu
Lähtöaika oli
05:33
803
Siutlankatu
Lähtöaika oli
05:33
1619
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
05:34
1622
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
05:34
1406
Räntämäki
Lähtöaika oli
05:35
1441