This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 53a
53A
Ylioppilaskylä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Maanpää
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Maanpää
Lähtöaika oli
19:33
1729
Syrjäläntie
Lähtöaika oli
19:33
1728
Maanpääntie
Lähtöaika oli
19:34
435
Seuluntie
Lähtöaika oli
19:35
436
Jänessaarentie
Lähtöaika oli
19:36
437
Maanpääntie
Lähtöaika oli
19:37
438
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
19:38
327
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
19:39
1726
Särkilahdentie
Lähtöaika oli
19:39
1482
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
19:40
1484
Puomikuja
Lähtöaika oli
19:40
429
Pikisaari
Lähtöaika oli
19:41
127
Latokari
Lähtöaika oli
19:43
128
Kutterintie
Lähtöaika oli
19:43
129
Toijaistentie
Lähtöaika oli
19:44
85
Syvälahti
Lähtöaika oli
19:45
84
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
19:45
297
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
19:46
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
19:47
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
19:49
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
19:50
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
19:50
99
Telakkaranta
Lähtöaika oli
19:51
790
Unioninkatu
Lähtöaika oli
19:52
797
Föri
Lähtöaika oli
19:53
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
19:54
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
19:55
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
19:55
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
19:56
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
19:56
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
19:57
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
20:00
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:01
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:02
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
20:03
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
20:04
133
Kerttulinkatu
Lähtöaika oli
20:06
43
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
20:08
870
TYKS Päivystys
Lähtöaika oli
20:09
521
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
20:11
64
Suntiontie
Lähtöaika oli
20:14
1608
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
20:15
1643