This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 53a
53A
Ylioppilaskylä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Maanpää
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Maanpää
Lähtöaika oli
11:03
1729
Syrjäläntie
Lähtöaika oli
11:03
1728
Maanpääntie
Lähtöaika oli
11:04
435
Seuluntie
Lähtöaika oli
11:05
436
Jänessaarentie
Lähtöaika oli
11:06
437
Maanpääntie
Lähtöaika oli
11:07
438
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
11:08
327
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
11:09
1726
Särkilahdentie
Lähtöaika oli
11:09
1482
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
11:10
1484
Puomikuja
Lähtöaika oli
11:10
429
Pikisaari
Lähtöaika oli
11:11
127
Latokari
Lähtöaika oli
11:13
128
Kutterintie
Lähtöaika oli
11:13
129
Toijaistentie
Lähtöaika oli
11:14
85
Syvälahti
Lähtöaika oli
11:15
84
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
11:15
297
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
11:16
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
11:17
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
11:19
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
11:20
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
11:20
99
Telakkaranta
Lähtöaika oli
11:21
790
Unioninkatu
Lähtöaika oli
11:22
797
Föri
Lähtöaika oli
11:23
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
11:24
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
11:25
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
11:25
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:26
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
11:26
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:27
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
11:30
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
11:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:32
1684
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
11:33
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
11:34
133
Kerttulinkatu
Lähtöaika oli
11:36
43
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
11:38
870
TYKS Päivystys
Lähtöaika oli
11:39
521
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
11:41
64
Suntiontie
Lähtöaika oli
11:44
1608
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
11:45
1643