This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 53a
53A
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Maanpää
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Maanpää
Lähtöaika oli
02:28
1729
Seuraava 03:28
Syrjäläntie
Lähtöaika oli
02:28
1728
Seuraava 03:28
Maanpääntie
Lähtöaika oli
02:29
435
Seuraava 03:29
Seuluntie
Lähtöaika oli
02:30
436
Seuraava 03:30
Jänessaarentie
Lähtöaika oli
02:31
437
Seuraava 03:31
Maanpääntie
Lähtöaika oli
02:32
438
Seuraava 03:32
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
02:33
327
Seuraava 03:33
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
02:34
1726
Seuraava 03:34
Särkilahdentie
Lähtöaika oli
02:34
1482
Seuraava 03:34
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
02:35
1484
Seuraava 03:35
Puomikuja
Lähtöaika oli
02:35
429
Seuraava 03:35
Pikisaari
Lähtöaika oli
02:36
127
Seuraava 03:36
Latokari
Lähtöaika oli
02:38
128
Seuraava 03:38
Kutterintie
Lähtöaika oli
02:38
129
Seuraava 03:38
Toijaistentie
Lähtöaika oli
02:39
85
Seuraava 03:39
Syvälahti
Lähtöaika oli
02:40
84
Seuraava 03:40
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
02:40
297
Seuraava 03:40
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
02:41
361
Seuraava 03:41
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
02:42
1814
Seuraava 03:42
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
02:44
97
Seuraava 03:44
Majakkaranta
Lähtöaika oli
02:45
98
Seuraava 03:45
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
02:45
99
Seuraava 03:45
Telakkaranta
Lähtöaika oli
02:46
790
Seuraava 03:46
Unioninkatu
Lähtöaika oli
02:47
797
Seuraava 03:47
Föri
Lähtöaika oli
02:48
334
Seuraava 03:48
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
02:49
1815
Seuraava 03:49
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
02:50
336
Seuraava 03:50
Linnankatu
Lähtöaika oli
02:50
106
Seuraava 03:50
Koulukatu
Lähtöaika oli
02:51
107
Seuraava 03:51
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
02:51
108
Seuraava 03:51
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
02:52
109
Seuraava 03:52
Kauppatori C4
C4
Lähtöaika oli
02:55
1924
Seuraava 03:55
Brahenkatu
Lähtöaika oli
02:56
16
Seuraava 03:56
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
02:57
1684
Seuraava 03:57
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
02:58
132
Seuraava 03:58
Vartiovuori
Lähtöaika oli
02:59
133
Seuraava 03:59
Kerttulinkatu
Lähtöaika oli
03:01
43
Seuraava 04:01
Kupittaan asema
Lähtöaika oli
03:03
870
Seuraava 04:03
TYKS Päivystys
Lähtöaika oli
03:04
521
Seuraava 04:04
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
03:06
64
Seuraava 04:06
Suntiontie
Lähtöaika oli
03:09
1608
Seuraava 04:09
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
03:10
1643
Seuraava 04:10