This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
17:41
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
17:41
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
17:42
415
Nepontie
Lähtöaika oli
17:43
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
17:43
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
17:44
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
17:45
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
17:46
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
17:47
69
Haarla
Lähtöaika oli
17:47
392
Vihuri
Lähtöaika oli
17:48
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
17:48
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
17:49
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
17:51
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
17:51
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
17:52
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
17:53
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
17:53
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
17:54
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
17:54
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
17:56
91
Heisitie
Lähtöaika oli
17:56
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
17:57
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
17:59
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
18:00
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
18:00
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
18:01
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
18:02
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
18:02
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
18:03
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
18:03
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
18:05
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
18:05
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
18:06
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
18:06
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
18:07
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
18:10
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
18:11
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:12
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
18:14
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
18:15
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
18:17
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
18:18
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
18:19
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
18:20
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
18:21
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
18:22
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
18:23
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
18:24
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
18:25
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
18:27
1643