This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Oriniemi
Lähtöaika oli
13:39
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
13:39
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
13:40
415
Nepontie
Lähtöaika oli
13:41
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
13:41
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
13:43
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
13:43
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
13:45
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
13:45
69
Haarla
Lähtöaika oli
13:46
392
Vihuri
Lähtöaika oli
13:46
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
13:47
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
13:48
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
13:50
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
13:50
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
13:51
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
13:52
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
13:52
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
13:53
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
13:54
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
13:55
91
Heisitie
Lähtöaika oli
13:56
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
13:56
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
13:59
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
13:59
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
14:00
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
14:01
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
14:02
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
14:02
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
14:03
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
14:03
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
14:04
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
14:05
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
14:06
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
14:06
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
14:07
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
14:10
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:11
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:12
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:14
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
14:15
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
14:18
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
14:18
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
14:20
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
14:21
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
14:22
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
14:23
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
14:24
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
14:25
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
14:25
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
14:28
1643