This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
19:32
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
19:32
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
19:33
415
Nepontie
Lähtöaika oli
19:34
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
19:34
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
19:35
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
19:36
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
19:37
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
19:38
69
Haarla
Lähtöaika oli
19:38
392
Vihuri
Lähtöaika oli
19:39
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
19:39
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
19:40
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
19:42
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
19:42
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:43
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:44
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
19:44
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
19:45
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
19:45
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
19:47
91
Heisitie
Lähtöaika oli
19:47
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
19:48
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
19:50
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
19:51
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
19:51
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
19:52
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
19:53
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
19:53
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
19:54
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
19:54
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
19:56
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
19:56
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
19:57
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
19:57
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
19:58
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
20:01
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:02
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:03
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:05
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:06
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
20:08
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
20:09
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
20:10
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
20:11
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
20:12
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
20:13
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
20:14
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
20:15
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
20:16
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
20:18
1643