This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
05:33
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
05:33
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
05:34
415
Nepontie
Lähtöaika oli
05:34
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
05:35
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
05:36
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
05:37
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
05:38
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
05:38
69
Haarla
Lähtöaika oli
05:39
392
Vihuri
Lähtöaika oli
05:39
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
05:40
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
05:40
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
05:42
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
05:43
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:43
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:44
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
05:44
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
05:45
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
05:46
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
05:47
91
Heisitie
Lähtöaika oli
05:48
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
05:49
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
05:51
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
05:52
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
05:52
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
05:53
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
05:54
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
05:55
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
05:55
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
05:56
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
05:57
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
05:58
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:58
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
05:59
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
06:00
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
06:03
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
06:04
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
06:05
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
06:07
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
06:08
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
06:10
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
06:11
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
06:12
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
06:13
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
06:14
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
06:15
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
06:16
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
06:17
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
06:18
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
06:20
1643