This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
07:56
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
07:57
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
07:58
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
07:59
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
08:00
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
08:00
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
08:01
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
08:03
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
08:04
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
08:06
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
08:07
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
08:09
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
08:10
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
08:14
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
08:14
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
08:15
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
08:15
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
08:16
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
08:16
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
08:17
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
08:18
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
08:19
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
08:20
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
08:20
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
08:21
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
08:22
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
08:22
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
08:24
86
Heisitie
Lähtöaika oli
08:25
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
08:26
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
08:27
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
08:28
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
08:29
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
08:30
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
08:30
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
08:31
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
08:32
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
08:32
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
08:32
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
08:33
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
08:33
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
08:34
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
08:35
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
08:35
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
08:36
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
08:36
404
Suvitie
Lähtöaika oli
08:37
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
08:37
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
08:37
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
08:38
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
08:38
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
08:39
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
08:40
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
08:40
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
08:41
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
08:42
413