This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
20:04
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
20:04
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
20:04
415
Nepontie
Lähtöaika oli
20:05
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
20:06
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
20:07
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
20:07
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
20:08
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
20:09
69
Haarla
Lähtöaika oli
20:09
392
Vihuri
Lähtöaika oli
20:10
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
20:10
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
20:11
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
20:12
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
20:13
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:13
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
20:14
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
20:14
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
20:14
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
20:15
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
20:15
91
Heisitie
Lähtöaika oli
20:15
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
20:16
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
20:17
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
20:18
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
20:18
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
20:19
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:19
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
20:20
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
20:20
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
20:21
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
20:22
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
20:23
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
20:23
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
20:25
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:26
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
20:30
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:32
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:34
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:35
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
20:37
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
20:38
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
20:39
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
20:40
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
20:41
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
20:42
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
20:43
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
20:44
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
20:45
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
20:47
1643