This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
19:08
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
19:08
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
19:08
415
Nepontie
Lähtöaika oli
19:09
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
19:10
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
19:11
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
19:11
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
19:12
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
19:13
69
Haarla
Lähtöaika oli
19:13
392
Vihuri
Lähtöaika oli
19:14
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
19:14
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
19:15
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
19:16
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
19:17
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:17
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:18
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
19:18
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
19:18
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
19:19
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
19:19
91
Heisitie
Lähtöaika oli
19:19
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
19:20
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
19:21
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
19:22
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
19:22
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
19:23
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
19:23
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
19:24
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
19:24
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
19:25
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
19:26
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
19:27
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
19:27
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
19:29
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
19:30
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
19:34
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
19:35
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:36
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:38
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:39
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
19:41
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
19:42
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
19:43
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
19:44
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
19:45
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
19:46
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
19:47
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
19:48
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
19:49
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
19:51
1643