This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
18:06
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
18:06
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
18:07
415
Nepontie
Lähtöaika oli
18:07
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
18:08
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
18:09
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
18:10
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
18:11
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
18:11
69
Haarla
Lähtöaika oli
18:12
392
Vihuri
Lähtöaika oli
18:12
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
18:13
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
18:13
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
18:15
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
18:16
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
18:16
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
18:17
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
18:17
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
18:18
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
18:18
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
18:18
91
Heisitie
Lähtöaika oli
18:19
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
18:20
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
18:21
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
18:22
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
18:22
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
18:23
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
18:23
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
18:24
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
18:24
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
18:25
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
18:26
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
18:27
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
18:27
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
18:29
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
18:30
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
18:34
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
18:35
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
18:36
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
18:38
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
18:39
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
18:41
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
18:42
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
18:43
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
18:44
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
18:45
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
18:46
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
18:47
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
18:48
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
18:49
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
18:51
1643