This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
17:06
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
17:06
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
17:07
415
Nepontie
Lähtöaika oli
17:07
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
17:08
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
17:09
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
17:10
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
17:11
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
17:11
69
Haarla
Lähtöaika oli
17:12
392
Vihuri
Lähtöaika oli
17:12
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
17:13
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
17:13
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
17:15
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
17:16
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
17:16
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
17:17
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
17:17
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
17:18
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
17:18
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
17:18
91
Heisitie
Lähtöaika oli
17:19
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
17:20
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
17:21
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
17:22
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
17:22
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
17:23
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
17:23
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
17:24
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
17:24
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
17:25
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
17:26
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
17:27
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
17:27
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
17:29
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
17:30
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
17:34
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
17:35
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
17:36
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
17:38
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
17:39
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
17:41
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
17:42
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
17:43
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
17:44
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
17:45
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
17:46
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
17:47
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
17:48
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
17:49
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
17:51
1643