This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
11:09
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
11:09
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
11:10
415
Nepontie
Lähtöaika oli
11:11
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
11:11
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
11:13
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
11:13
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
11:15
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
11:15
69
Haarla
Lähtöaika oli
11:16
392
Vihuri
Lähtöaika oli
11:16
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
11:17
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
11:18
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
11:20
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
11:20
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
11:21
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
11:22
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
11:22
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
11:23
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
11:23
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
11:24
91
Heisitie
Lähtöaika oli
11:24
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
11:25
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
11:27
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
11:28
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
11:28
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
11:29
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
11:30
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
11:31
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
11:31
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
11:32
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
11:33
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
11:35
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:36
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
11:38
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
11:39
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
11:44
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
11:45
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
11:47
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
11:48
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
11:50
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
11:53
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
11:53
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
11:55
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
11:56
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
11:57
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
11:58
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
11:59
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
12:00
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
12:01
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
12:04
1643