This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
08:43
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
08:43
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
08:44
415
Nepontie
Lähtöaika oli
08:45
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
08:45
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
08:46
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
08:47
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
08:48
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
08:49
69
Haarla
Lähtöaika oli
08:49
392
Vihuri
Lähtöaika oli
08:50
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
08:50
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
08:51
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
08:53
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
08:53
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
08:54
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
08:55
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
08:55
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
08:56
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
08:56
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
08:56
91
Heisitie
Lähtöaika oli
08:57
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
08:58
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
08:59
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
09:00
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
09:00
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
09:01
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
09:01
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
09:02
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
09:02
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
09:03
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
09:04
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
09:05
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
09:05
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
09:07
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
09:09
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
09:13
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
09:14
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
09:15
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
09:17
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
09:18
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
09:21
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
09:21
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
09:23
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
09:24
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
09:25
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
09:26
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
09:27
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
09:28
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
09:28
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
09:31
1643