This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Ylioppilaskylä
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Oriniemi
➔
Ylioppilaskylä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
03:00
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
03:00
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
03:01
415
Nepontie
Lähtöaika oli
03:01
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
03:02
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
03:03
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
03:04
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
03:05
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
03:05
69
Haarla
Lähtöaika oli
03:06
392
Vihuri
Lähtöaika oli
03:06
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
03:07
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
03:07
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
03:09
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
03:10
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
03:10
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
03:11
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
03:11
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
03:12
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
03:12
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
03:12
91
Heisitie
Lähtöaika oli
03:13
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
03:14
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
03:15
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
03:16
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
03:16
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
03:17
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
03:18
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
03:18
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
03:19
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
03:19
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
03:20
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
03:22
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
03:22
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
03:24
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
03:26
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
03:30
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
03:31
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:32
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
03:34
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
03:35
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
03:37
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
03:38
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
03:39
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
03:40
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
03:41
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
03:42
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
03:43
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
03:44
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
03:45
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
03:47
1643