This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Oriniemi
Lähtöaika oli
19:41
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
19:41
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
19:42
415
Nepontie
Lähtöaika oli
19:43
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
19:43
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
19:44
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
19:45
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
19:46
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
19:47
69
Haarla
Lähtöaika oli
19:47
392
Vihuri
Lähtöaika oli
19:48
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
19:48
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
19:49
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
19:51
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
19:51
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:52
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:53
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
19:53
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
19:54
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
19:54
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
19:56
91
Heisitie
Lähtöaika oli
19:56
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
19:57
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
19:59
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
20:00
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
20:00
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
20:01
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
20:02
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
20:02
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
20:03
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
20:03
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
20:05
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
20:05
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
20:06
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
20:06
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
20:07
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
20:10
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:11
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:12
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:14
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:15
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
20:17
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
20:18
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
20:19
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
20:20
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
20:21
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
20:22
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
20:23
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
20:24
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
20:25
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
20:27
1643