This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
08:48
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
08:49
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
08:50
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
08:51
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
08:52
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
08:52
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
08:53
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
08:55
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
08:56
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
08:58
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
08:59
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
09:01
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
09:02
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
09:06
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
09:06
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
09:07
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
09:07
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
09:08
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
09:08
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
09:09
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
09:10
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
09:11
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
09:12
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
09:12
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
09:13
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
09:14
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
09:14
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
09:16
86
Heisitie
Lähtöaika oli
09:17
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
09:18
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
09:19
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
09:20
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
09:21
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
09:22
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
09:22
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
09:23
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
09:24
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
09:24
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
09:25
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
09:25
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
09:26
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
09:26
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
09:27
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
09:28
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
09:29
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
09:29
404
Suvitie
Lähtöaika oli
09:29
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
09:30
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
09:30
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
09:30
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
09:31
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
09:32
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
09:33
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
09:33
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
09:34
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
09:35
413