This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkki 1645 Kuikkulankatu tilapäinen siirto 15.4. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
04:48
1643
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
04:49
445
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
04:50
1646
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
04:51
446
Korvalankatu
Lähtöaika oli
04:51
447
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
04:52
448
Suntiontie
Lähtöaika oli
04:53
1647
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
04:54
1333
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
04:55
64
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
04:58
65
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
04:59
66
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
05:00
164
Brahenkatu
Lähtöaika oli
05:01
68
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
05:05
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
05:05
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
05:06
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
05:06
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
05:07
155
Martinsilta
Lähtöaika oli
05:07
73
Martinkirkko
Lähtöaika oli
05:08
74
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
05:09
75
Tonttumäki
Lähtöaika oli
05:10
76
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
05:11
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
05:11
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
05:12
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
05:13
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
05:13
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
05:15
86
Heisitie
Lähtöaika oli
05:16
87
Saapaskallio
Lähtöaika oli
05:17
88
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
05:18
293
Pampinkatu
Lähtöaika oli
05:19
1725
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
05:20
295
Moikoinen
Lähtöaika oli
05:21
430
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
05:21
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
05:22
93
Syvälahden koulu
Lähtöaika oli
05:23
94
Syvälahti
Lähtöaika oli
05:23
95
Toijaistentie
Lähtöaika oli
05:23
96
Lautturinkatu
Lähtöaika oli
05:24
398
Ruuhikuja
Lähtöaika oli
05:24
399
Toijaistentie
Lähtöaika oli
05:25
400
Vanha Pikisaarentie
Lähtöaika oli
05:26
401
Pikikurjentie
Lähtöaika oli
05:26
402
Maanpääntie
Lähtöaika oli
05:27
403
Särkilahden koulu
Lähtöaika oli
05:27
404
Suvitie
Lähtöaika oli
05:28
405
Illoistentie
Lähtöaika oli
05:28
406
Kuusikkokuja
Lähtöaika oli
05:28
407
Palokulmantie
Lähtöaika oli
05:29
408
Mustalahdentie
Lähtöaika oli
05:29
409
Kaislatie
Lähtöaika oli
05:30
410
Kuusistontie
Lähtöaika oli
05:31
411
Kivikarinkuja
Lähtöaika oli
05:31
412
Metsäpolku
Lähtöaika oli
05:32
1430
Oriniemi
Lähtöaika oli
05:33
413