This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 51
51
Oriniemi Häppilän kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kongressikeskus
➔
Oriniemi Häppilän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Oriniemi
Lähtöaika oli
11:32
413
Kulkkilanrannantie
Lähtöaika oli
11:32
414
Kuuselanpolku
Lähtöaika oli
11:33
415
Nepontie
Lähtöaika oli
11:34
416
Margareetantie
Lähtöaika oli
11:34
418
Haarlahdentie
Lähtöaika oli
11:36
419
Niittymäentie
Lähtöaika oli
11:36
420
Haarlantie
Lähtöaika oli
11:38
1737
Haarlan koulu
Lähtöaika oli
11:38
69
Haarla
Lähtöaika oli
11:39
392
Vihuri
Lähtöaika oli
11:39
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
11:40
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
11:41
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
11:43
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
11:43
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
11:44
359
Moikoinen
Lähtöaika oli
11:45
90
Honkaistenpolku
Lähtöaika oli
11:45
335
Pampinkatu
Lähtöaika oli
11:46
1724
Moikoistenkatu
Lähtöaika oli
11:47
333
Saapaskallio
Lähtöaika oli
11:48
91
Heisitie
Lähtöaika oli
11:49
92
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
11:49
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
11:52
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
11:52
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
11:53
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
11:54
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
11:55
101
Tonttumäki
Lähtöaika oli
11:55
102
Tiilentekijänkatu
Lähtöaika oli
11:56
103
Martinkirkko
Lähtöaika oli
11:56
104
Martinsilta
Lähtöaika oli
11:57
105
Linnankatu
Lähtöaika oli
11:58
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
11:59
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
11:59
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
12:00
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
12:03
1924
Brahenkatu
Lähtöaika oli
12:04
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:05
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
12:07
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
12:08
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
12:11
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
12:11
1812
Nummenpuistokatu
Lähtöaika oli
12:13
1649
Suntiontie
Lähtöaika oli
12:14
1648
Ylioppilaskylä
Lähtöaika oli
12:15
1644
Korvalankatu
Lähtöaika oli
12:16
449
Kuraattorinpolku
Lähtöaika oli
12:17
450
Kuikkulankatu
Lähtöaika oli
12:18
1645
Inspehtoorinkatu
Lähtöaika oli
12:18
451
Kongressikeskus
Lähtöaika oli
12:21
1643